Ubytovanie Terchová

Ubytovanie v novej modernej chate Terchová

Ide o novú modernú chatu, ubytovanie v nej vám zaistí istý komfort. Veľká spoločenská miestnosť ponúka dostatočný priestor na zábavu a oddych.

K dispozícii je stolný futbal, šípky a rôzne spoločenské hry. Vonku na pozemku pri chate si môžete napríklad zahrať volejbal či bedminton. Večer posedieť pri táboráku a možno zároveň uvariť kotlíkový guláš. Deti sa môžu vyšantiť na detskom ihrisku.

Kompletne zariadená kuchyňa

Ak si chcete oddýchnuť od varenia, môžete sa stravovať v reštaurácii Jánošíkova koliba, ktorá je doslova na skok od chaty (60 metrov). No ak varíte radi, máte k dispozícii kompletne zariadenú kuchyňu s elektrickou rúrou, sklokeramickou varnou platňou, riadmi a nádobami, chladničkou s marazničkou, mikrovlnkou, hriankovačom, toustovačom a rýchlovarnou kanvicou.

So základnými potravinami nebude žiadny problém v okolí sú obchody i supermarkety. Do Coop Jednoty je to len 15 min. chôdze, do Lidlu a Koruny 25 min., a ak potrebujete len nejakú drobnosť, prídu vám vhod Minipotraviny vzdialené iba 7 minút chôdze od chaty Terchová.

Grilovanie vonku

Užite si čaro grilovania vonku za chatou, relaxujte pod holým nebom alebo pod altánkom. Deti sa môžu pohrať v pieskovisku, pohojdať na hojdačke, či vyšantiť na trávniku.

Spravte si čarovný večer za zvukov žblnkotajúceho potôčika, pri ohnisku umiestnenom v priestore, kde vás nebude nikto rušiť a tak isto nebude nikoho rušiť vy.

Dovolenka s deťmi

Pre deti máme nové detské ihrisko s pieskoviskom, vežou, šmýkačkou a hojdačkami. Na tráve za chatou si môžete zahrať bedminton alebo volejbal.

Z lyžovačky sa vrátite pekne do teplúčka

Chata je vyhrievaná podlahovým kúrením. Nemusíte sa báť, že prídete o romantický večer pri praskotajúcom ohni, k dispozícii máte krb, do ktorého vám nachystáme drevo a to v cene ubytovania.

Všetko je dostupné pešo

Vynikajúcu polohu chaty Terchová oceníte aj v lete. Všetko je dostupné pešo, pokojne môže odstaviť auto pri chate a vrátiť sa k nemu až po ukončení pobytu. Turistický chodník Jánošíkove diery začína 15 min, chôdze od chaty, rovnako vzdialený je aj amfiteáter, na ktorom sa pravidelne konajú Janošíkové dni, Cyrilometodské dni, Country Fest Rozmarín, Terchovský Budzogáň a ďalšie akcie. K lanovému parku je to len 10 minút pešo a ak vám nebude priať počasie, môžete si zájsť do relaxačno informačného centra Terchovec, v ktorom je krytá plaváreň, sauna a vírivky, možnosť hrať squosh, bowling, bedminton, florbal a iné športy, cvičiť aerobik, kalanetiku alebo v posilňovni a na záver si len tak posedieť pri káve či iných nápojoch v priestrannom bare.

Ako prebieha ubytovanie

Po telefonickom alebo mailovom dohovore vás budeme čakať v Terchovej. Predstavíme vám ubytovanie a odovzdáme vám kľúče. Po skončení pobytu si chatu Terchová prídeme prevziať. Pred ubytovaním nových hostí najväčší dôraz kladieme na čistou nášho zariadenia. Snažíme sa urobiť všetko pre maximálnu spokojnosť našich hostí s ubytovaním.

Nových hostí ubytovávame po 14-tej hodine v deň nástupu.

V deň odchodu žiadame ubytovaných o odovzdanie objektu do 10:00, tak, aby sme mali dostatok času na dôkladnú prípravu chaty pre nových hostí.

Prečo dovolenkovať na Slovensku v Terchovej?